Vyhledávání


Kontakt

Divadlo Stodola o.s.
Na návsi 11
664 51 Jiříkovice
IČO: 22819614

tel: 608 064 198
č.ú.: 2900270902/2010


REZERVACE LÍSTKŮ
www.rezervace-listku.cz

E-mail: mail@divadlostodola.cz

Reference

 

Jarka Malinová - ČeskoBudějická Thálie

 

Divadelní soubor J.K.Tyl České Budějovice děkuje Divadlu Stodola za nádherné představení Nemrtvá nevěsta, které uvedl v rámci přehlídky

Budějcká Thálie 2014. Ohlasy návštěvníků staví toto představení mezi nejúspěšnější vystoupení v rámci přehlídky. Děkujeme všem účinkujícím

za úžasný zážitek i spolupráci a velice rádi vás zase někdy u nás uvidíme. Už teď se těšíme.   

 

Miroslav Zborovský – O.S. Těšánek

 

 

"Chtěli bychom poděkovat divadlu Stodola za krásné představení Princové jsou na draka, které proběhlo v Těšanech 30.11.2013. Herci byli výborní a dokázali zaujmout jak děti, se kterými skvěle komunikovali po celou pohádku, tak i rodiče. Těšíme se na další představení v Těšanech.

 

Blanka Staňková – kulturní referent obce Prace

 

Jsem s vašim divadlem Stodola velmi spokojena. Vždy jsme spolu komunikovali na úrovni, představení i jednání vás všech byla vždy na nejvyšší úrovni. Svědčí o tom samozřejmě i to že jste v Praci sehráli jako divadlo několik pěkných a úžasných představení. Děkuji za spolupráci. Přeji příjemnou neděli a plno dalších pěkných her, komedií.

 

Zdeňka Burešová – pořadatel přehlídky Pohádkový mlejnek Žďár nad Sázavou

 

Divadlo Stodola o.s., letos u nás hrálo na přehlídce Pohádkový mlejnek ve Žďáře nad Sázavou  poprvé. Jedná se o celkem o mladý, veselý soubor a hned od prvních kontaktů byla s nimi výborná spolupráce. S představení Princové jsou na draka si nejen získaly dětské diváky, ale i mě a musím se přiznat, že co by pořadatele jsem si říkala, vždyť nemají nic moc na jevišti. Až jsem viděla hezký srozumitelný příběh s jednoduchou scénou a hlavně spoustou známých písniček, u kterých se mnohdy slza zakeskne v oku. No prostě hezké a milé představení. 

 

Petr Baláž – agentura novaprodukce

 

"Hravé, vtipné a po hudební stránce uši rozhodně netrhající J zinscenování notoricky všem známé televizní pohádky. Představení především díky výborným improvizačním schopnostem herců dokáže zaujmout i jindy často rušící diváky z řad těch nejmladších a poutavou, nenásilnou formou je zapojí do děje pohádky, ze které si velcí i malí odnášejí poučení, že princové jsou na draka..."

 

Mgr. Jan Grolich, starosta obce Velatice

 

Divadelní spolek Stodola z Jiříkovic sehrál v naší obci pohádku Princové jsou na draka, která díky své televizní známosti přilákala jen dětské, ale i dospělé diváky. Pohádka určitě splnila očekávání diváků a pobavila a v závěru rozezpívala celý sál. Přestože je Divadelní spolek Stodola amatérským souborem, předvedl výborný výkon a také si dokázal zajistit v našich nevybavených prostorách takové osvětlení a ozvučení, které vytvořilo dojem profesionální scény. 

 

Petr Filip- místostarosta městyse Pozořice 

 

Shlédl jsem s dětmi Vámi hranou pohádku „Princové jsou na draka“, se kterou jste vystoupili v Sivickém kulturním domě. Po skončení jsme s dětmi byli natolik nadšení, že jsme se rozhodli podobné vystoupení navštívit ještě jednou, jakmile zjistíme, kde se bude hrát. Byl jsem velmi potěšen, když mně druhý den požádala předsedkyně mateřského centra Človíček, zda li bych nemohl doporučit nějakou divadelní společnost pro děti. Neváhal jsem ani vteřinu a doporučil Vás. Do týdne jsem obdržel pozvánku od mateřského centra na Vaše vystoupení do Pozořické sokolovny. Vážení, byl jsem překvapen, kolik propracovaných detailů jsem při prvním zhlédnutí přehlédl. Zaplněná sokolovna byla důkazem kvalitního vystoupení i zvoleného žánru. Druhým, velice milým překvapením byla výše honoráře, za který jste ochotni vystoupit. Díky tomu jsme pokryli veškeré náklady s dobrovolného vstupného. Přijměte prosím poděkování za to, že přinášíte dětem i dospělým kulturu, zábavu a radost. Děkuji Vám za ochotu u nás v obci vystoupit a přeji Vám ještě mnoho divadelních vystoupení. Přeji Vám, aby radost, kterou naplňujete posluchače, naplňovala i Vás.

 

Monika Skotalová – kulturní zástupce obce Mokrá-Horákov

 

Po té, co mi kamarádka řekla o pěkném divadelním představení pro děti, které shlédla s dcerkou v Jiříkovicích, jsem okamžitě zasedla k počítači a vyhledala si, jaké divadlo v Jiříkovicích vůbec působí. Zjistila jsem, že se jedná o divadlo Stodola a ve svém repertoáru již mají několik lákavých divadelních  představení a nejen pohádku Princové jsou na draka.. Zkontaktovala jsem se s jejich manažerem panem Buchtou, který je velice vstřícný a domluvili jsme se na konkrétní datum a čas, kdy k nám do Mokré-Horákova můžou přijet. Aby byl termín představení dle vačich představ, doporučuji se domluvit 2-3měsíce dopředu, jsou hodně vytížení :-) Pohádka Princové jsou na draka, kterou znají dozajista malí i velcí diváci je velmi zdařilým představením. Není to jen můj osobní názor, ale soudím dle spokojených výrazů a ohlasů všech diváků. Děti (možná i dospělí) si s herci zazpívali známé pohádkové melodie a zpříjemnili si tak nedělní odpoledne. Velké diváky svým hereckým výkonem oslovil pan král, malé slečny byly nadšené z princezny Lenky. Děkujeme divadlu Stodola za pěkný a milý kulturní zážitek. Oceňuji, že se stále najde pár nadšenců, kteří nás chtějí pobavit. Přeji Vám hodně spokojených diváků a radost z vaší práce.

 

Martina Ondrová – kulturní referent města Hustopeče

 

výborná domluva- spolupráce,  super představení (jak pro děti, tak i pro dospělé) o čemž svědčí návštěvnost na představeních, oblíbenost Divadla Stodola u místní veřejnosti, těšíme se na další spolupráci

 

Paní Krištanová – kulturní zástupce v obci Kozlany na Vyškovsku

 

Nemohu říct, či napsat, nic než pochvalu. Pochvalu, která se týká nejen spolupráce při organizaci před i po vlastním vystoupení. Operativně jsme se prostřednictvím mobilního telefonu a emailu domluvili na všech podrobnostech, týkajících se představení divadla Stodola z Jiříkovic. Samotné představení, komedie Dva na kanapi se přítomným divákům líbilo. Smáli se a bavili po celé představení. Podle jejich vyjádření můžeme klidně pozvat jiříkovské ochotníky s odstupem času znovu, protože jejich herecké výkony a vůbec provedení celé hry zaujaly. Musím hodnotit i technické zabezpečení a vybavení souboru. Naše prostory jeviště jsou velmi omezené. Proto si přivezli vybavení, ze kterého sestavili jeviště nové, pro jejich vystoupení potřebné. Také osvětlení a ozvučení bylo velmi dobře připravené. Společnými silami si celou scénu i s technickým vybavením operativně postavili a po představení opět operativně uklidili. Bezchybné, super a dík, který si zasloužíte.

 

Mgr. Martina Bočková – starostka městyse Drásov

 

Divadelní soubor Stodola sehrál v městysi Drásov divadelní představení „ Na správné adrese“ v rámci našeho vánočního programu. Jako organizátor akce můžeme soubor všem vřele doporučit. Obrovský aplaus, který soubor sklidil, si herci právem zasloužili. Vystoupení bylo velmi zdařilé, vtipné a herci odvedli naprosto úžasný herecký výkon.

 

Naďa Vokřínková – škola Krahulčí

 

Představení na motivy stejnojmenné televizní pohádky potěšilo i pobavilo jak malé diváky, tak i ty velké. V Krahulčí se jich v neděli 1.12. sešlo na tři stovky. Celé představení bylo příjemným zpestřením kulturního programu spojeného s rozsvícením vánočního stromu. Děkujeme Divadlu Stodola za profesionální přístup a vstřícnost. Soubor o tolika aktivních členech u nás v Krahulčí ještě nevystupoval.Je potěšující, kolik mladých lidí se dokáže zapojit do kulturního života své obce a rozdávat radost nejen dětskému publiku.