Vyhledávání


Kontakt

Divadlo Stodola o.s.
Na návsi 11
664 51 Jiříkovice
IČO: 22819614

tel: 608 064 198
č.ú.: 2900270902/2010


REZERVACE LÍSTKŮ
www.rezervace-listku.cz

E-mail: mail@divadlostodola.cz

Nemrtvá Nevěsta - reakce diváků v anketě z února 2014

06.04.2014 22:42

Představení bylo krásný a celkově předčilo mé očekávání! Scéna, herecké a pěvecké výkony..Super! Také počet herců mne nadchl, mám ráda představení s velkými soubory;-)

H.Valášková

 

Na představení jsme se vypravili především kvůli účinkování naší kamarádky Ivony Šťastné - mimochodem, byla skvělá. Na představení ochotnického divadla jsme byli poprvé a vpodstatě jsme nevěděli, co od něj máme čekat. O to větší bylo naše nadšení. Úžasné. Výkony herců, taneční složka, dokonalé masky, nápaditá scéna i kostýmy (červ a černá vdova neměli chybu :-) - to vše bez nadsázky snese srovnání s profesionálním divadlem. Díky za milé překvapení a krásný zážitek!  Těšíme se na další. 

I.Fišerová

 

Dobrý den,na představení mi nevadilo nic - naopak - bylo to naprosto vynikající, zábavné a profesionální - osobně Vás budu všude doporučovat a chválit. A pokud potkám někoho z Národního divadla v Brně tak jim doporučím, aby Vás angažovali jako soubor, neboť na jejich činoherních představeních mi naopak vadí všechno - hlavně obrovská nuda a nezajímavost. Měli by se od Vás učit.

S.Stará

 

Dobrý den,děkuji za možnost vyjádřit se k představení, na které jsme se těšili, i když jsme si nevšimli, že je to muzikál. Nakonec jsem ráda, protože by nás to odradilo. Tento žánr s manželem nemáme rádi a už vůbec nemáme důvěru v amatérské zpívání. Neshlédnout Vaše představení by byla škoda, líbilo se nám po všech stránkách, mělo nadstandardní úroveň. Navštěvujeme ochotnická představení i festival v Jiříkovicích pravidelně a myslím, že všichni, odvedli nejen kus práce, ale dokázali, že mají cit pro umění. Když vychytáte systém ohledně vstupenek, získáte jistě další nadšené diváky.

 

Celkově se mě představení líbilo,pouze bych měl výhrady k pomalejšímu začátku a k některým dialogům kde někteří herci přehrávali, ale s tím se u amatérských divadel musí počítat, u profesionálů by to byla chyba. Závěr byl velmi efektní. Držím palce,jen tak dál.

Kyselka

 

Dobrý den, Vaše představení bylo úžasné. Oceňujeme Vaše nadšení dělat ostatním lidem radost. Také si myslím, že je to skvělá příležitost pro lidi,  kteří nemají možnost jet za kulturním vyžitím do Brna. Určitě by bylo fajn Vaše představení předvést i v jiných vesnicích. Rezervaci a platbu jsme prováděli přes internet - ideální řešení! Organizace i všechno ostatní bylo bez chyby. Moc Vám fandíme a jakmile budete mít další představení, určitě moc rádi přijdeme.

 

Dobrý den,představení se nám všem moc líbilo, byl to příjemně strávený nedělní večer, děkujeme. Jediné, co bych vytkla, byl zvuk, který byl zbytečně tichý a při zpěvu tak hercům občas nebylo dobře rozumnět.

 

Vašemu vystoupení nebylo co vytknout. Musím Vám naopak složit poklonu, protože co se týče zpracování, byla změna děje natolik decentně provedená, že nijak neuškodila originálu.. ba naopak. A herecké výkony lorda, Viktora, kostlivce ( Viktorova otce) a Emilky byly skvělé. Už se těším na nějaké další představení.

J.P.

 

Dobrý den, je mi líto, ale nemám pro Vás žádnou kritiku ani připomínku:-). Pokud něco nebylo perfektní, vzhledem k naprostému pohlcení hrou a skvělou atmosférou jsem si toho nevšimla. Představení se nám moc líbilo a budeme se těšit na další kulturní akce. Přeji mnoho úspěchů ve všem, co děláte.

V. Žlebčíková